Умови, тільки при дотриманні яких буде виданий автомобіль в оренду

usloviya Згідно з даними, які викладені на офіційному сайті https://vip-cars.com.ua, в вартість добової орендної плати буде включатися:

 

Обмеження по пробігу під час оренди авто

Компанія VIP CAR встановлює ряд обмежень, в тому числі, по добовому пробігу. Ліміт пробігу встановлюється на рівні в 250 км (двісті п’ятдесят кілометрів) на добу.

До речі, постійним клієнтом компанії бути вигідно, безпечно і надійно, оскільки для таких людей можливе надання автомобілів будь-якого класу з обмеженим пробігом збільшеного типу або зовсім без всяких обмежень.

Варто відзначити, що можуть бути встановлені обмеження за віком автомобіліста, про це можна дізнатися за телефонами гарячої лінії, що функціонують цілодобово + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27.

Справа в тому, що автомобіль середнього або економ-класу буде надано в прокат громадянину, який досяг 18-ти років (вісімнадцяти років). У тому випадку, якщо людині виповнилося 20 років (двадцять років), він зможе орендувати автомобіль більш престижного класу – позашляховик, представницький або бізнес-клас.

 

Посвідчення водія та можливості другого водія

Для того, що вибрати один з автомобілів, фотографії яких розташовані в каталозі автотранспортного парку компанії, розташованому на сайті https://vip-cars.com.ua,необхідно буде мати водійський стаж.

Варто відзначити, що водійське посвідчення людини, яка хоче взяти авто в оренду, має мати чітко встановлений вид і бути дійсним на всій території України.

При цьому прізвище та ім’я прописуються латинськими літерами, якщо ж цього не буде, то повинно надаватися водійське посвідчення міжнародного зразка.

Додатковий водій

Якщо за кермом буде знаходитися не один водій, то за нього потрібно буде оплатити цю послугу, 10% (десять відсотків) від повної вартості доби прокату.

При цьому категорично буде заборонено реєструвати на управління орендованим транспортним засобом більше двох осіб.

Страхування автомобілів компанії VIP CAR

Кожен автомобiль, який знаходиться в автомобiльному парку нашої престижної i популярної компанiї VIP CAR, застрахований в повному обсязі за програмами КАСКО та ОСАЦВ, можливо покриття додаткового типу.

При цьому клiєнти нiколи не понесуть вiдповiдальностi за:

Зателефонувавши за телефонами + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27 можна уточнити, якими бувають види додаткового страхування:

 

Super RIW*«відсутність часткової відповідальності при ДТП» знімає відповідальність за пошкодження автомобіля при настанні страхової події, з пошкодженням до 1000 $ включно за рахунком з СТО.

 

* Проте, про всяк збиток, нанесений автомобілю, в тому числі його кузову ударами по нижніх частинах (міст, пороги, підкрилки або будь-яка інша розташована нижче деталь, в тому числі будь-які пошкодження коліс), оплачується Орендарем, навіть якщо він оплатив суперстраховку Super CDW від ДТП.

Super TIW** Клієнт не несе відповідальність за втрату номерного знака, втрату техпаспорта, будь-яке пошкодження автомобіля вартістю усунення на СТО до 1500 $ включно.

 

*** Послуги Super RIW і Super TIW не діють, якщо Орендар керував автомобілем в стані алкогольного, наркотичного або токсичного впливу, а також невизнання страховою компанією події, що сталася, страховим випадком.

 

Не буде виплачена страхова сума, в тому випадку, якщо:

 

Застава та порядок її повернення

У тому випадку, якщо застава буде внесена готівкою, то вона буде повернута в тому ж обсязі відразу після повернення автомобіля.

Якщо страховий внесок (застава, депозит) сплачувався в формі безготівкового розрахунку, то він буде повернутий в такій же формі.

А ось, коли оплата проводилася пластиковими банківськими картами встановленого зразка, то повернення застави клієнту буде здійснюватися готівкою в тій валюті в якій була оплата.

Оплатити подобову оренду автомобіля можливо способами, визначеними на сайті компанії https://vip-cars.com.ua, а саме:

 

Яким чином передається в прокат автомобіль, і на який термін

Варто відзначити, що при отриманні або передачі автомобіля в оренду, використовуються певні правила:

Можливо орендувати транспортний засіб на добу, а можна користуватися ним тривалий час. При цьому більш тривалий термін оренди обійдеться клієнтові дешевше, ніж мінімальний термін.

Варто запам’ятати, що оренда починається з того часу, як клієнт компанії VIP CAR отримає ключі від транспортного засобу. Коли термін оренди добігає кінця, то прострочення повернення на пару годин вже буде оплачуватися, як за добу.

На автомобілях компанії встановлена гума згідно сезону, проте, за неї не стягується додаткова плата.

 

Як забронювати авто в один кінець і перетнути кордон України

Варто уточнити відразу ж, що виїхати за межі України не вийде, тому що це заборонено правилами.

Однак постійні і перевірені клієнти компанії VIP CAR можуть зателефонувати цілодобово на телефони гарячої лінії + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27, щоб обговорити можливість виїхати за межі країни.

А ось оренда автомобіля в один кінець не тільки можлива, а й вітається, оскільки зручно взяти авто в одному населеному пункті, а повернути абсолютно в іншому.

При цьому доведеться переплатити 200$ доларів за автомобіль середнього і економ-класу, або ж 300$ доларів за транспортний засіб бізнес, представницького та віп-класу.

Можливо обговорити видачу і прийом автомобілів будь-якого класу з автомобільного парку компанії в будь-який час доби, в тому числі і в святкові дні.

 

Вартість бронювання і додаткових послуг при оренді автомобіля

Забронювати автомобіль для оренди заздалегідь за телефонами або на офіційному сайті https://vip-cars.com.ua – це значить отримати знижку, яка буде залежати від терміну бронювання:

При цьому бронювання на ранньому терміні буде діяти тільки в тому випадку, коли вноситься попередня оплата в сумі знижки.

За окрему плату можливе отримання додаткових послуг, в тому числі, підбір необхідного автомобіля, повернення його в іншому місті на території України.

 

Що робити з паливом і несправностями в дорозі

Автотранспортний засіб орендується, як правило, з повним паливним баком, тому так само і повертається. Якщо у клієнта немає бажання відвідувати АЗС, то за кожен недолитий літр палива, йому доведеться доплатити по 1.50 доларів.

Можна буде відразу сплатити повний бак палива при бронюванні автомобіля по 1.05 доларів і не думати про поповнення палива при поверненні.

 

Службу технічної допомоги компанії можна замовити при:

При цьому під дану програму потрапляє кожен клієнт автоматично, що дуже вигідно, оскільки фахівці компанії виїжджають на виклики по всій території України цілодобово.

 

Питання додаткового характеру

Потенційні клієнти зобов’язані повернути орендований автомобіль в чистому вигляді або ж оплачують послуги комплексної мийки – 10 $ (десять доларів).

Якщо авто буде пошкоджено через дії клієнта, то заставу зменшиться на суму ремонту або усунення пошкоджень.

Варто уточнити, що збору в аеропортах немає, а при оплаті банківськими картами, безготівковим розрахунком або через онлайн-платежі доведеться викласти зайві 8%.

Оплата оренди автомобіля традиційно здійснюється в гривні або доларах. У тому випадку, якщо клієнт хоче оплатити орендну плату в іншій валюті, то в вищевказаній валютi буде здійснюватися переказ за курсом валют, який встановлений на конкретний день здійснення платежу.