Оренда авто під викуп в майбутньому

vykupУ сучасному світі громадяни України почали широко використовувати послуги, що дозволяють орендувати авто з правом викупу. Фахівці компанії VIP CAR готові пояснити принцип того, чим буде корисний киянам і гостям міста автопрокат з подальшим викупом. Ця послуга означає, що потенційний клієнт може взяти престижну машину на прокат, а через певний термін отримує можливість її викупу.

Яку вигоду можна отримати вiд прокату авто з викупом

Дана послуга досить вигідна для простого обивателя, який не має можливості взяти автомобіль в кредит або купити його за готівку. До основних переваг, які дарує клієнту компанія VIP CAR викуп авто після його тривалої оренди, відносяться:

Чому брати авто під викуп вигідно в нашій компанії

Компанія VIP CAR, головний офіс якої розташований в Києві, надає якісні та безпечні послуги з передачі в оренду авто під викуп вже досить довгий час. На території України ця послуга ще досить нова, але вона користується великою популярністю.

Молоді та амбіційні фахівці компанії готові дати роз’яснення, що стосуються того, як можна вигідно отримати авто в розстрочку на досить тривалий термін. При цьому варто уточнити, що прокат автомобілів налагоджений досить давно і має величезну кількість переваг.

Звернувшись за послугами автопрокату саме в нашу компанію, потенційний клієнт може взяти напрокат автомобіль своєї мрії, при цьому заплативши за це цілком прийнятну плату. Правилами і статутними документами дозволено прокат автомобілів, які знаходяться в ідеальному технічному стані і не мають прихованих дефектів.

Компанія VIP CAR дозволяє замовити престижне або буденне авто в оренду з правом подальшого викупу, не залишаючи меж офісу або будинку. Для цього достатньо зателефонувати за цілодобовим телефоном гарячої лінії або заповнити спеціальну форму на офіційному сайті компанії.

Первісна оренда машин передбачає наявність повністю заправленого паливного бака, страхування по системі ОСАЦВ і проходження повного технічного огляду.

При цьому кожна людина для того, щоб отримати авто в оренду з подальшим викупом, повинна надати мінімальний пакет документів і виконати ряд вимог. Існує можливість бронювання і моментального отримання автомобіля в прокат, при цьому буде розписаний графік погашення вартості машини частинами.

Отже, взяти автомобіль в оренду або з правом викупу в українській компанії VIP CAR буде дуже вигідно. Ця послуга не займе багато часу, а вподобаний автотранспортний засіб виявиться в розпорядженні потенційного клієнта в найкоротші терміни.