Техдопомога для клієнтів на період прокату авто

Техдопомога при автопрокаті

techЩоб Ви могли бути впевнені в нас, забезпечена цілодобова тех. підтримка, яка є найважливішим з факторів. Адже таким чином кожен клієнт може провести оцінку нашого автопрокату.

Для зв’язку з техпідтримкою 24 години на добу :
Тел : +38 (067) 376-90-32
Тел: +38 (073) 169-94-27
Email: contact@vip-cars.com.ua

Ну а в тому випадку, якщо Вам не довелося скористатися тех. підтримкою, означає, що наші співробітники чудово виконали свою роботу «від А до Я». Тим не менш, якщо у Вас виникли питання, потрібна консультація, Ви завжди можете звернутися в нашу підтримку, оскільки вона працює цілодобово і без вихідних.

Ми намагаємось максимально якісно надавати наші послуги автопрокату. За роки нашої діяльності ми встигли завоювати прихильність багатьох клієнтів, які стали нашими постійними. Крім того, ми зарекомендували себе серйозними і порядними виконавцями, підтвердженням чого є відгуки, залишені на нашому сайті.

Також ми постійно розширюємо пункти видачі авто напрокат, з повним переліком яких можна ознайомитися в розділі «Контакти».

Ми намагаємося не тільки називатися професіоналами авто напрокат,  а також робимо все, щоб це так і було! Саме тому для нас важливий кожен крок, виконаний на високому професійному рівні, починаючи з оформлення заявки і закінчуючи остаточним терміном прокату.

У момент видачі авто напрокат, ми разом з Вами переконуємося в тому, що автомобіль знаходиться в чудовому технічному стані, чиста, з повним баком палива.