Оренда автомобілів VIP-класу

2015 Maserati Ghibli
 • Бензин
 • Автомат
 • 5
 • 4
від $125
2012 Porsche Panamera Turbo
 • Бензин
 • Автомат
 • 4
 • 4
від $195
12

Дорогий розкішний автомобіль елітного класу, наряду з дорогим годинником та костюмом, є одним з найкращих доказів високого статусу людини у суспільстві. Оренда автомобілів VIP – классу особлива тим , що кожна деталь такого авто підкреслює виключний статус його власника. Найяскравішим прикладом є Infiniti FX37: унікальний дизайн, потужність та елегантність цього транспортного засобу доводять, що не кожен автомобіль є банальним засобом для персування.

Елітний позашляховик виділяється на фоні інших авто прекрасним дизайном, вузькими вікнами, широкими 20” колесами, низьким кліренсом та надзвичайно розкішним оформленням салону, де кожна деталь створена для максимального комфорту при пересуванні по вулицях великого міста.

Починаючи з шкіряних сидінь і закінчуючи їх ергономічним розташуванням, FX37 зможе задовольнити найбільш вибагливого поціновувача елітних автомобілів!

3,7 літровий двигун, здатний видавати 333 кінських сили, забезпечить комфортне пересування як по місту, так і за його межами, використовуючи лише 12,2 літрів бензину марки А-95 на 100 кілометрів дороги. Враховуючи, що розхід пального для власників подібних авто — незначна дрібничка, FX37 вважається одним з найекономніших паркетників класу VIP.

 VIP CAR пропонує максимально вигідні умови оренди цього “звіра” для усіх, хто бажає відчути себе за кермом такого авто!

Недавнім поповненням і перлиною колекції парку нашої компанії став автомобіль BMW X6. 258 “коней”, що ховаються під капотом цього позашляховика, дозволяють розвивати швидкість у 100 км/год з місця за рекордні для цього класу 6,7 секунд. Трилітровий турбодизельний двигун в парі з 8-швидкісною автоматичною коробкою створюють максимально комфортні умови для водія.

 При цьому варто зазначити, що незважаючи на дійсно видатні характеристики, позашляховик від BMW потребує лише 8 літрів дизельного палива на 100 кілометрів їзди в умовах великого міста. На відміну від свого попередника, Х6 довший на 9 мм та вищий на цілих 970 мм, що не впливає на ергономіку та розкішне оформлення салону, виконане з баварською практичністю.

Іміджевий позашляховик — ідеальне рішення для молодих та перспективних людей, що цінують вишуканий стиль та велику потужність. Орендувавши автомобіль преміум классу без водія, кожен бажаючий може оцінити переваги BMW X6 та прийняти остаточне рішення про необхідність його купівлі!

Чому варто орендувати авто преміум-класу?

Серед столичного бомонду автомобіль — це засіб підкреслення високого статусу, адже далеко не кожна людина може дозволити собі стати власником такого транспорту. Але кожен може дозволити собі орендувати авто преміум –класу за доступними цінами на будь-який строк.

Наявність представницького автомобіля допоможе сформувати імідж орендатора, а також допомогти досягнути поставлених цілей, справляючи максимальне враження про високий статус людини!

Орендувати авто елітного классу  в Києві — це досить дієвий засіб демонстрації власної індивідуальності. Здивуйте друзів і ділових партнерів, прибувши на зустріч в машині, про яку деякі можуть лиш мріяти! На даний момент ми пропонуємо орендувати наступні авто :

 1.  Porsche Cayenne S;
 2.  Hammer H2, H3;
 3.  BMW X5, X6;
 4.  Infititi FX37;
 5.  Mercedes AMG G63.

Разом з VIP CAR дорогі авто представницького класу стають доступними для усіх бажаючих!

Серед звичайних людей існує міф, що такі автомобілі недоступні навіть для оренди. Однак, VIP CAR спішить розвіяти його, адже авто преміум-класу може бути доступним для кожного.

Орендувати автомобілі  VIP – класу  можна й на необмежений термін, не вносячи ніяких завдатків та без обмежень по кілометражу пробігу!

Тим не менш, ми пропонуємо оренду на деяких умовах:

Враховуючи, що більшість моделей та марок елітних авто не потребують внесення додаткового завдатку (депозиту) , це лише для постійних клієнтів, орендувати представницький транспорт може кожен бажаючий.

А для нових клієнтів існує ряд знижок, а також можливість доставки автомобіля в межах столиці України на найбільш вигідних та прозорих умовах!