Як заздалегідь забронювати авто на прокат в компанії VIP CAR

Практично кожна людина, яка любить подорожувати по світу, знає, що для того, щоб заощадити кошти і час, необхідно скористатися послугами бронювання послуги. При цьому раннє бронювання доступно не тільки для столиків в ресторані, номерiв в готелі, квитків на поїзд, але і для автотранспортного засобу.

ranne-bronyuvannya

Для того, щоб швидко і надійно забронювати авто на прокат, слід звернутися в київську компанію VIP CAR. При цьому доведеться заплатити відразу всю грошову суму за оренду авто, але вигода перевищуватиме вартість прокату автомобіля.

Які переваги у раннього бронювання авто на прокат

Якщо потенційний клієнт вирішить заздалегідь замовити авто в компанії, зателефонувавши на гарячу лінію або заповнивши спеціальну форму, то він отримає безліч переваг:

 

Якщо заздалегідь забронювати авто в компанії VIP CAR, то можна отримати різні знижки на заброньовану машину. Вони будуть залежати від терміну бронювання. Наприклад, знижку отримають:

 

 

Деякі нюанси раннього бронювання автомобіля

Для того, щоб забронювати автотранспортний засіб в компанії VIP CAR, слід відвідати офіційний сайт компанії за 14-ть днів, визначитися з необхідними датами і лише потім накласти на нього бронь.

Після цього варто дотримуватися наступних правил:

Варто уточнити, що при бронюванні авто будь-якої марки за два тижні в перевіренiй і надійнiй компанії VIP CAR, необхідно враховувати деякі нюанси. При цьому можуть настати будь-які обставини, які не залежать від потенційних клієнтів або компанії, що можуть вплинути на скасування броні.

При цьому не слід ховатися від менеджерів компанії, а просто повідомити про цей факт за добу до того, як буде діяти договір оренди. Компанія лояльно ставиться до кожного клієнта, тому обов’язково поверне сплачену орендну суму через два тижні з моменту запиту, а пеню нараховувати не буде.

Знижка на раннє бронювання не буде поширюватися на інші знижки, а також, на акційні автомобілі.