Прокат авто середнього класу у Києві

2017 Audi A3
 • Бензин
 • Автомат
 • 5
 • 4
2017 Mazda 6
 • Бензин
 • Автомат
 • 4
 • 4
123

За роки успішної роботи на столичному ринку прокату автомобілів , спеціалісти компанії VIP CAR зробили усе, щоб прокат авто середнього класу була надзвичайно простою та прозорою послугою, доступною для кожного громадянина України.

Намагаючись задовольнити потреби споживачів послуг прокату авто, ми підібрали великий парк економічних авто середнього класу на основі відгуків та побажань постійних клієнтів нашої компанії!
Саме цей факт дозволяє стверджувати, що VIP CAR пропонує найширший вибір авто середнього класу для надання у тимчасове користування усім бажаючим!

На відміну від класу «економ», середні авто можуть похвалитися покращеною комплектацією та розширеними параметрами. Ми пропонуємо надійні автомобілі від всесвітньо відомих виробників.

На даний момент ми можемо надати в прокат наступні транспортні засоби:

 1. Skoda Octavia;
 2. Huyndai Elantra;
 3. Volkswagen Jetta;
 4. Audi A3-A5;
 5. BMW 116 F20.

Авто, представлені у парку нашої компанії, довели свою надійність роками та кілометрами пробігу, залишаючись в ідеальному технічному стані протягом багатьох років інтенсивного користування!

Прокат авто як швидке вирішення транспортного питання у Києві

Авто, представлені в парку нашої компанії, користуються попитом серед молоді та більш солідних людей. Вартість на прокат авто середнього класу дозволяє зекономити на пересуванні в умовах великого міста, адже ціни послуг таксі на даний момент можуть викликати величезну прогалину в особистому бюджеті за умови постійної необхідності в пересуванні по місту.

Ми пропонуємо якісні авто середнього класу в різноманітних комплектаціях. Солідні німецькі автомобілі підкреслять практичність та стиль людини, в той час як звичайні легковики зможуть забезпечити максимальну мобільність.
VIP CAR пропонує взяти в прокат автомобіль марки :  BMW, AUDI, VW, Skoda та інші види транспорту що відноситься до середнього класу.

На даний момент одним з найпопулярніших авто нашого парку є Skoda Octavia. Місткий салон, потужний 1,8 л 141- сильний двигун, стильний дизайн та надзвичайно низький розхід пального на 100 км їзди роблять своє діло: на даний момент цей автомобіль береться в прокат найчастіше, адже за відносно невеликі гроші людина отримує максимальний комфорт, високий рівень безпеки та досить економний розхід!

Прокат автомобіля без водія ? Це легко!

Компанія VIP CAR – пропонує послуги прокат автомобіля середнього класу без водія. Окрім легкових авто середнього класу, є щє різні класи доступні для оренди, ми можемо запропонувати широкий вибір мінівенів, комерційних та представницьких авто.

Взяти на прокат автомобыль без водія можна навіть для влаштування тест-драйву, адже не побувавши за кермом автомобіля враження про те, чи варто його купувати, скласти дуже і дуже складно.
Пропонуємо екскурсію по нашому автопарку, де серед сотні різних авто кожен бажаючий зможе вибрати саме те, що йому потрібно.
Регулярне оновлення асортименту, правильний підбір автомобілів, а також ряд додаткових послуг та постійні акції, знижки і бонуси для клієнтів – це саме те, що робить VIP CAR лідером столичного автопрокату!