Особливості прокату автомобілів в компанії VIP CAR

dop-osobennosti Багато клієнтів задають питання, що стосуються особливостей оренди автомобілів, більшість з яких можна знайти у відповідному розділі сайту https://vip-cars.com.ua.

Перетин кордону:

Більшість питань стосуються можливості виїзду за межі України на орендованому автомобілі. Менеджери компанії VIP CAR вказують на те, що водій не має права виїжджати за територію країни.

При цьому клієнти, які користуються послугами вищезгаданої компанії вже досить довгий час, то вони можуть виїхати в країни СНД чи Європи, але за попереднім договором з представниками компанії.

Оренда в один кінець:

При цьому представник компанії обов’язково забере автомобіль на місці призначення, але за додаткову плату в 200 $ доларів (для середнього і економ-класу) і 300 $ доларів (для бізнес, ВІП і представницького класу).

Сьогодні вихідний:

Отримати автомобіль в оренду або повернути його буде можливо в будь-який зручний для клієнта час, в тому числі, в святкові чи вихідні дні. Отримання якісних послуг з прокату автотранспортного засобу стане можливим в будь-який час доби.

Раннє бронювання:

Можливо забронювати автомобіль набагато раніше отримання ключів від нього, при цьому клієнт може отримати знижку:

Однак доведеться внести попередню плату, сума якої буде дорівнювати сумі знижки, зробити це можливо через спеціальну форму на сайті https://vip-cars.com.ua.