Додаткове страхування "Підвищена страховка - Super TIW" при прокаті автомобіля

У тому випадку, якщо базова страховка клієнта не задовольняє, то він зможе замовити покращений варіант, при якому застава буде знижена або дорівнюватиме нулю.

При цьому дана послуга дозволяє взяти на прокат автомобіль без внесення застави. Її вартість безпосередньо залежатиме від:

“Підвищена страховка Super TIW” – ціна складе – 50 $ на весь термін прокату, а деякі її види дозволяють покрити такі проблеми, як втрата номерного знака або ключів від автомобіля.

 

Додатковi послуги для прокату автомобiлiв i кориснi аксесуари:

Super RIW*«відсутність часткової відповідальності при ДТП» знімає відповідальність за пошкодження автомобіля при настанні страхової події, з пошкодженням до 1000 $ включно за рахунком з СТО.

* Проте, всякий збиток, нанесений автомобілю, в тому числі його кузову ударами по нижніх частинах (міст, пороги, підкрилки або будь-яка інша розташована нижче деталь, в тому числі будь-які пошкодження коліс), оплачується Орендатором, навіть якщо він оплатив суперстраховку Super CDW від ДТП.

Super TIW**Клієнт не несе відповідальність за втрату номерного знака, втрату техпаспорта, будь-яке пошкодження автомобіля вартістю усунення на СТО до 1500$ включно.