Оренда авто з комфортом

 

S-classДосить часто агентства які надають автотранспортні засоби, пропонують послугу, спрямовану на передачу потенційним клієнтам стильних машин підвищеної комфортності.

Вони не збираються уточнювати, що саме входить в цей термін, оскільки в законодавчому акті, прийнятому в Україні та Європі, терміна оренда авто з підвищеною комфортністю просто немає.

Автотранспортний засіб, орендоване на будь-який термін – прораховується в залежності від різних нюансів, як саме, клієнтам не завжди все зрозуміло. Якого роду оренда, потрібно визначити:

Типи автотранспортних засобів, що відносяться до класу підвищеного комфорту оренди авто

Автотранспортні засоби ВІП класу з підвищеним комфортом давно стали популярними у жителів України і багатьох країн Європи , використовуються як для оренди авто без водія так і з водієм.

Даний варіант стане ідеальним для тих, хто шукає компроміс між компактними престижними авто і величезними розмірами авто ексклюзивного або ВІП класу.

До автомобілів комфорт-класу для оренди з водієм можна віднести:

Особливості оренди авто комфорт-класу

Щоб правильно орендувати автотранспортний засіб, що відноситься до комфорт-класу, потрібно дотримуватися простих правил:

Оренда авто з підвищеною комфортністю займає 10 хв на оформлення договору і видачу машини. Варто лише замовити у нас на сайті та отримати підтвердження від компанії, співробітники якої передзвонять вам протягом 5хв, після під’їхати в офіс і забрати чистий і заправлений автомобіль .

Скориставшись послугами компанії VIP CAR, зможете без зусиль подорожувати по європейських автострадах або по столичних трасах цілий рік.