Послуга каршерінга і її особливості

carsharing

В даний час увагу багатьох жителів України привертає термін «каршерінг», проте, вони іноді не прагнуть дізнатися, що саме він означає. При цьому наші співвітчизники втрачають можливість скористатися даною послугою.

Фахівці надійної київської компанії з прокату автомобілів будь-якого класу VIP CAR можуть пояснити, що таке каршерінг у відповідному розділі офіційного сайту або по цілодобових телефонах гарячої лінії.

 

Автомобілі які пропонує VIP CAR погодинно:

Mercedes-Benz G55 AMG
1 год/40$*, застава за авто 900$
Mercedes-Benz G500
1 год/35$*, застава за авто 900$
Mercedes-Benz GL550
1 год/30$*, застава за авто 800$
Mercedes-Benz ML350
1 год/30$*, застава за авто 700$
Mercedes-Benz S550 4-matic
1 год/25$*, застава за авто 800$
Mercedes-Benz E350 4-matic
1 год/20$*, застава за авто 600$
Mercedes-Benz E250d
1 год/20$*, застава за авто 600$
Mercedes-Benz CLS 550 4-matic
1 год/30$*, застава за авто 800$
Mercedes-Benz Viano 4-matic
1 год/20$*, застава за авто 700$
Audi A7
1 год/30$*, застава за авто 700$
Porsche Cayenne GTS
1 год/30$*, застава за авто 700$
VW Caddy
1 год/10$*, застава за авто 300$

* мінімальний час оренди складає три години

** застава  повертається після повернення авто з прокату

*** допускається затримка авто при поверненні з прокату не більше ніж на 30 хвилин

 

При цьому Київ, як будь-яка європейська столиця, потрапив в число міст, в яких відбувається перевірка нових віянь на життєздатність. Варто відзначити, що в Парижі, Лондоні чи Москві явище каршерінга вже давно не викликає подиву, оскільки люди зрозуміли, що це комфортно, доступно і прийнятно за вартістю.

Послуга каршерінга міцно увійшла в побут киян, довівши свою життєздатність на практиці.

 

Поняття каршерінга і його основні відмінності від інших видів прокату

Відповідно до сучасного словника іноземних слів, каршерінг являється орендою автомобіля, але на досить цікавих умовах. У дослівному перекладі цей термін означає послугу з прокату автомобілів на певний час. При цьому орендувати авто можна автоматично не тільки на добу, але і на годину або на кілька хвилин.

Послуга каршерінга досить сильно поширена на території європейських країн, при цьому в Києві і на iншiй території України більш популярний та класичний варіант оренди автомобіля.

Каршерінг – вид прокату, який ідеально підходить таким категоріям громадян, які користуються автотранспортним засобом не постійно, а час від часу і тільки в межах населеного пункту.

Дана система автомобільного прокату побудована таким чином, що взяти машину в погодинної або щохвилинний прокат в будь-якій філії на території України, крім АРК, Донецької або Луганської областей.

 

Як укласти договір каршерінга

Послуги каршерінга на території Києва надає компанія VIP CAR, тому її менеджери можуть роз’яснити все її нюанси, недоліки і переваги.

Щоб отримати транспортний засіб їз автомобільного парку компанії, слід:

Компанія VIP CAR надає послуги каршерінга відповідно до двох популярних схем, в тому числі, класичної, коли орендоване за цією системою авто повертається на ту ж саму автостоянку. Друга схема передбачає можливість залишення автомобіля на будь-який інший стоянці в пунктах каршерінга, в тому числі, розташованих в інших містах України.

Варто зазначити, що самим ідеальним варіантом стане розміщення пунктів каршерінга нашої компанії по всій території України. В цьому випадку, дана послуга буде нагадувати таксі або громадський транспорт, але вартість її буде прийнятною.

Потенційний клієнт багато виграє від того, що отримає технічно справний, безпечний і надійний автомобіль в каршерінг. Справа в тому, що дана послуга економічна, оскільки вона знижує витрати на експлуатацію власного авто приблизно на 70%.

У тому випадку, якщо власна машина практично постійно перебуває в гаражі і не пробігає і 16 000 км, то варто серйозно задуматися про те, щоб взяти авто в каршерінг.

Переваги та недоліки каршерінга

Варто уточнити, що послуга каршерінга багато в чому нагадує банальну оренду автотранспортного засобу без водія в компанії VIP CAR.

Переваги каршерінга перед звичайним прокатом автомобілів полягають в наступному:

При цьому каршерінг ще мало поширений на території України, тому українці та гості країни ще тільки придивляються до нього і роблять власні висновки.

До нечисленних негативних сторін каршерінга відносяться:

Як послуга каршерінга може вплинути на екологію в місті

Менеджери компанії VIP CAR вказують на те, що явище каршерінга не тільки зручно для клієнтів, але і благотворно впливає на екологічну обстановку в країні і навіть її покращує.

У чому ж полягає це саме поліпшення екології:

Послуга каршерінга надзвичайно популярна останнім часом, оскільки потенційні клієнти воліють користуватися орендованими автомобілями, щоб не вкладати кошти в експлуатацію, заправку, ремонт та миття особистого автомобіля.

Не маючи власного автомобіля, люди намагаються замінити його громадським або велосипедним транспортом, що дуже незручно. У компанії VIP CAR таким людям допоможуть подорожувати безпечно, економно і надійно, без високих фінансових витрат.