Ряд спеціальних пропозицій і акції автопрокату, що діють в компанії VIP CAR

Популярною компанією “VIP CAR”, яка займається впровадженням спеціальних послуг і акцій, надається автотранспортний засіб на прокат без водія. При цьому дана київська компанія пропонує свої послуги на вигідних для клієнтів умовах.

П’ятивідсоткова знижка!

5

Даний вид знижок надається при прокаті автотранспортного засобу в будні дні. У так звані «гарячі дні», тобто з понеділка по четвер, знижка діє при прокаті автомобіля вiд 1-2 дiб.

При цьому в даній акції є такі правила:

Про всі зміни та доповнення варто уточнювати, зателефонувавши на гарячу лінію київської компанії за телефонним номером +38 (073) 169 -94-27.

 

Семивідсоткова знижка!

7

У тому випадку, якщо договір прокату автомобіля буде полягати з юридичною особою. Якщо прокат автотранспортного засобу буде як короткостроковий, так і довгостроковий, то з першого дня прокату буде пропонуватися знижка в сім відсотків.

Дана знижка не буде поширюватися на додаткові послуги, а щоб її отримати, слід виконати такі умови:

Уточнити інші умови данної спеціальної пропозиції можливо, зателефонувавши менеджерам компанії за телефонами +38 (073) 169 -94-27.

 

Десятивідсоткова знижка!

10

До спеціалізованих тарифiв «Вихідного дня» або «Робочого тижня», за якими пропонується десятивідсоткова знижка, додається ряд умов, про які можливо дізнатися, набравши номер менеджерів компанії “VIP CAR” +38 (073) 169 -94-27.

Щоб отримати знижку необхідно:

Дані тарифи будуть ідеальними для тих хто швидко, ідеально і економно хоче орендувати необхідний автомобіль в будні, вихідні або святкові дні.

 

П’ятнадцятивідсоткова знижка!

15

Знижка в п’ятнадцять відсотків пропонується менеджерами компанії для її постійних і найвідданіших клієнтів.

Щоб отримати знижку необхідно:

Варто уточнити, чи були зміни в умовах даної акції, зателефонувавши за телефоном +38 (073) 169 -94-27.

При цьому варто запам’ятати, що клієнт не зможе взяти автомобіль по акції в тому випадку, якщо він бере участь в інших акціях або орендується по тарифу «30 +».

 

Двадцятивiдсоткова знижка!

20

Якщо в свій день народження набрати телефон +38 (067) 376-90-32, можливо вислухати найтепліші слова співробітників компанії VIP CAR і отримати приємний сюрприз у вигляді знижки в 20%.

Щоб отримати знижку необхідно:

Дана знижка можлива тільки за три дні до настання святкової дати і через три дні після його святкування.

 

Подробиці уточнюйте у менеджерів «VIP CAR» Київ, по телефону: +38 (073) 169-94-27.