Прокат автомобілів економ-класу

2017 Audi A1
  • Бензин
  • Автомат
  • 4
  • 3
12

З оглядом на стрімке подорожчання палива, утримувати дорогий елітний автомобіль стає усе важче. Натомість, зростає попит на транспортні засоби, що можна віднести до класу «економ». В сфері проката авто, так само як і у сфері продажу транспортних засобів, економ-клас користується величезною популярністю за рахунок своєї універсальності.

Стрімкий ритм життя сучасного мегаполісу потребує негайного вирішення транспортної проблеми. Зважаючи на постійне зростання цін на нові та утримані авто, найкращим виходом із цієї ситуації може стати оренда.

Прокат економних автомобілів користується неймовірною популярністю не тільки серед гостів столиці України: навіть кияни звертаються до VIP CAR. Зламався власний автомобіль? Потрібні послуги таксі на окремий період? Не знаєте, де взяти авто в тимчасове користування? Ми відкриті для співпраці з усіма бажаючими та пропонуємо оренду на найвигідніших умовах!

Врахувавши індивідуальні побажання та фінансові можливості клієнта, спеціалісти нашої компанії зможуть підібрати саме те, що потрібно! При цьому варто зазначити, що при довгостроковій оренді транспортного засобу користувач може розраховувати на знижки до 40%!

Найкращі «економи» на прокат авто від всесвітньовідомих виробників!

Щоб взяти на прокат авто в VIP CAR, достатньо мати при собі документ, що затверджує особу, а також водійське посвідчення зі стажем не менше 2-х років. При оформленні договору в режимі онлайн достатньо показати закордонний паспорт і іменну кредитну картку будь-якого банку світу!

Ми пропонуємо прокат автомобілів:

За більш детальною інформацією на рахунок комплектації кожного авто, який пропонується в прокат, можна звернутися до представників VIP CAR за номером телефону, або скористатися сайтом компанії – vip-cars.com.ua !

Ми пропонуємо послуги прокат автомобілів з водієм та без нього. За декілька років успішної праці на столичному ринку прокату авто економ класу, ми зуміли довести, що прокат автомобілів – це просто та надзвичайно вигідно.

За відносно невелику плату клієнт отримує ідеальний автомобіль у тимчасове користування!