Додаткові послуги на оренду з водієм

Якщо автомобіль несправний, його можуть замінити безкоштовно, точно так же, як і евакуаційні заходи, та є ряд послуг, які потрібно буде оплатити додатково. Їх перелік є на офіційному сайті:

Додаткові послуги для прокату автомобілів і корисні аксесуари:

Super RIW*«відсутність часткової відповідальності при ДТП» знімає відповідальність за пошкодження автомобіля при настанні страхової події, з пошкодженням до 1000 $ включно за рахунком з СТО.

* Тим не менш, збиток, нанесений автомобілю, в тому числі його кузову ударами по нижніх частинах (міст, пороги, підкрилки або будь-яка інша розташована нижче деталь, в тому числі будь-які пошкодження коліс), оплачується Орендатором, навіть якщо він оплатив суперстраховку Super CDW від ДТП.

Super TIW**Клієнт не несе відповідальність за втрату номерного знака, втрату техпаспорта, будь-яке пошкодження автомобіля вартістю усунення на СТО до 1500 $ включно.

*** Послуги Super RIW і Super TIW не діють, якщо Орендатор керував автомобілем в стані алкогольного, наркотичного або токсичного впливу, а також невизнання страховою компанією звершившоїся події страховим випадком.