Про компанію

Шукаєте надійний і перевірений прокат автомобілів в Києві?

 

ЛоготипМи займаємося такими послугами автопрокату вже протягом 10 років і з кожним роком лише зміцнюємо свої позиції.

Крім цього, ми намагаємося не відставати від сучасності, розвиваючи і розширюючи спектр пропонованих послуг нашої компанії. Надаємо широкий асортимент авто і цілком демократичну цінову політику. Як наслідок, наш автопрокат цілком прийнятний за цінами для більшості автолюбителів! Головний офіс автопрокату розташований у Києві.

Також ми прагнемо розширити свої позиції, відкривши філії та представництва автопрокату в інших містах України. Колектив нашого офісу – висококваліфікований персонал. Незважаючи на досить невеликий штат співробітників, кожен з нас прагне зробити свій внесок у розвиток компанії, а також підвищити якість і зручність, що надаються нашим клієнтам.

До переваг нашого бізнесу автопрокату відноситься різноманітність послуг, які ми надаємо. Кожен, з легкістю може оформити заявку на прокат авто одразу на нашому сайті, і ми максимально швидко підготуємо для Вас вибраний автомобіль.

 Ми стежимо за тим, щоб всі авто, що знаходяться в парку автопрокату, були у відмінному технічному стані. А все це для того, щоб Ви могли абсолютно не хвилюватися з приводу яких-небудь несправностей в цілому, надійності ТЗ.

Повага до кожного клієнта – одна з основ послуги автопрокату. Тому ми завжди надаємо в оренду ідеально чисті авто, з повним баком палива. Крім того, для кожного орендаря ми можемо знайти індивідуальний підхід!

Прокат авто можна замовити для перевезень декількох людей або великої кількості, а також одноразово або регулярно. Абсолютно для різних цілей можуть бути корисні наші послуги. Наприклад, це може бути:

Крім того, одне з істотних правил нашого автопрокату, яке нас вигідно відрізняє від багатьох інших, можливість їздити на орендованому авто по всій Україні!

 Наші клієнти можуть залишати вiдгуки про автопрокат на нашому сайті, що дає об’єктивність при видачі автомобіля клієнту, відразу зрозуміло з ким маєш справу, кому передаєш заставу і т. д. всі хороші і погані відгуки на нашому сайті.

 Звертаючись до нас, Ви однозначно залишитеся задоволені і будете рекомендувати наш автопрокат своїм знайомим і близьким. Адже насправді досить складно знайти гідну компанію, яка не прагнула  збільшити  свою вигоду, ставлячи на перший план – побажання своїх клієнтів!

Вдалого шляху на автомобілі з нашого автопрокату!