Оренда авто бізнес классу для приватних поїздок у Києві

123

Останнім часом, популярність оренда авто бізнес класу у Києві без водія почала зростати в геометричній прогресії. Воно й не дивно, адже ця послуга відкриває можливості для нецільового використання елітного транспортного засобу, отриманого в тимчасове користування.

До переваг оренди авто бізнес-класу у VIP CAR можна віднести:

  1. Високий рівень комфорту;
  2. Доступні ціни оренди;
  3. Професійний сервіс;
  4. Акції, знижки, бонуси та програма лояльності для постійних клієнтів!

Однак, найбільшою перевагою можна вважати оперативність оформлення необхідних документів. Інакшими словами, з моменту вибору авто до отримання ключів проходить не більше 10-15 хвилин, протягом яких оформлюються усі необхідні документи та складається договір оренди!

Для чого люди хочуть орендувати авто бізнес-класу?

Оренда авто бізнес-класу є актуальною для людей, які не мають змоги сісти за кермо власного авто. Найбільшим попитом така послуга користується серед ділових гостей столиці України.
Компанія VIP CAR пропонує BMW 520D, Kia Optima, Audi A4Q, Nissan Teana та інші авто даного сегменту як в коротко-, так і в довгострокову оренду!

Не меншою популярністю оренда таких авто користується серед менеджерів вищої ланки при необхідності ефектної появи на ділових зустрічах. Саме для таких людей важлива якість обслуговування.
Саме на цей фактор роблять ставку працівники нашої компанії, пропонуючи європейський рівень сервісу в межах розумних українських цін. І саме для таких людей підійдуть авто Mazda 6, Mercedes W212, E200, Toyota Land Crusier Prado 150-200, доступні до оренди в нашому автопарку!

Також, послугами оренди елітних авто бізнес-класу користуються попитом серед молодих людей, що бажають створити неповторний імідж.
Орендувавши авто бізнес-класу, молоді люди зможуть продемонструвати свою самодостатність та довести, що вони вміють самореалізовуватись за рахунок керування доволі престижним авто.
І саме для них VIP CAR може запропонувати автомобілі BMW F30, BMW 320, BMW X1 (xDrive), Nissan Teana (New), Audi A4-A6 та інші варіанти!

Але найбільш розповсюдженим приводом до оренди авто бізнес-класу є тест-драйв такого “звіра” перед його придбанням.
І якщо в маленькому містечку влаштувати таке випробування досить проблематично, то в Києві зробити це можна без особливих проблем: достатньо прихопити з собою паспорт, водійське посвідчення та відносно невеликі гроші.
Компанія VIP CAR надасть Вам авто, яке ви збираєтеся купити для особистого користування , втілить Ваші мрії та допоможе прийняти остаточне рішення при оренду авто!