Як вигідно взяти в довгостроковий прокат авто

Перед великою кiлькiстю людей рано чи пізно постає питання про те, як отримати автомобіль в лізинг. При цьому багато хто з них навіть не уявляє, що означає сама ця процедура. Представники перевіреної і надійної компанії VIP CAR обов’язково дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять потенційного клієнта, що стосуються того, як правильно взяти в лізинг авто.

Щоб отримати якомога більше інформації про отримання машини на прокат за договором лізингу, слід зателефонувати за телефонами гарячої лінії або залишити заявку з важливими питаннями на офіційному сайті компанії.

lizing

Довгостроковий прокат авто: основні типи лізингу автомобіля

Варто відзначити, що лізингом оперативного типу прийнято називати передачу будь-яких автотранспортних засобів або техніки представнику юридичної особи, при цьому лізинг дозволяє виплачувати грошові кошти за довгостроковий прокат авто поступово і частинами.

Менеджери компанії стверджують, що зовсім не обов’язково повністю виплачувати вартість автомобіля, в тому числі, що був у використанні. Цей прокат автомобілів в місті Києві досить популярний і дозволяє постійно змінювати автотранспортні засоби.

Однак автолізинг буває не тільки оперативним, а й фінансовим. Цей вид передачі авто в оренду передбачає можливість його викупу в майбутньому. При цьому фахівці компанії VIP CAR укладають з потенційним клієнтом два договори – купівлі-продажу і лізингу.

Щоб скористатися будь-якими видами оренди автомобілів або їх лізингу слід виконати ряд умов:

Основні відмінності кредиту від лізингу

Лізинг б/у авто в нашій надійнiй і перевіренiй компанії VIP CAR злегка відрізняється від отримання кредиту на придбання такого ж автомобіля. У тому випадку, якщо отриманий кредит на машину в банківській установі, то людина буде користуватися грошима банку і платити гроші поступово. При цьому саме потенційний клієнт повинен буде оплатити усі витрати, що не дуже-то вигідно.

Менеджери компанії стверджують, що взяти в лізинг автотранспортний засіб, буде дуже вигідно. Договір буде тристороннiм, оскільки в ньому беруть участь не тільки позичальник, але і автосалон, і лізингова компанія. Саме юридична особа буде виплачувати невелику суму за те, що вона користується машиною.

Договір лізингу обійдеться набагато дешевше, оскільки витрати на утримання, заправку паливом і технічне обслуговування покладаються на юридичну особу, однак, машина буде належати позичальнику.

При цьому співробітники компанії VIP CAR вказують на те, що кредит в банку буде виданий всього на три роки, а лізинг – на п’ять років, тому дана процедура буде набагато економніше. Звичайно ж, ніякі внески і платежі представник юридичної особи платити не буде, оскільки ці статті витрат уже закладено в бюджеті фірми.

Отримання авто в оренду на умовах лізингу обійдеться не дуже дорого, тому що не треба буде платити податки і збори, зате можна буде самостійно вибрати систему страхування або змiнити графік виплати платежів.

Таким чином, брати автомобіль в лізинг вигідно, однак, менеджери компанії вказують на те, що договір розривається відразу ж, як буде прострочений хоч один платіж. При цьому автомобіль повертається на автостоянку компанії, а договір розривається без повернення вже сплачених грошових коштів.