Оренда автомобілів Mercedes S550 та GL550 у Києві

123

Оренда автомобілів Mercedes S550 та GL550 у Києві

До уваги клієнтів компанії VIP CAR пропонується оренда автомобілів Mercedes S550 Long – один з найкращих автомобілів у своєму сегменті! Доволі місткий легковий автомобіль дозволяє перевозити пасажирів з надзвичайним комфортом. Великі сім’ї та компанії перевезе представницький джип Мерседес GL550 з максимальним комфортом.

Задні сидіння розміщуються у три ряди, а кузов вміщає великі об’єми багажу. На відміну від універсалів, доступних до оренди в компанії – VIP CAR, позашляховик Mercedes GL550 Long може похвалитися надзвичайно продуманою ергономікою салону.

Враховуючи підвищену висоту кузову та можливість складення задніх сидінь, авто можна використовувати для перевезення вантажів, але найбільш ефективним використанням авто від Mercedes є перевезення великих малих груп пасажирів з максимальним комфортом та безпекою!

Оренда автомобіля Мерседес GL550 на кожен день!

Сьогодні ми можемо запропонувати вам послугу оренда автомобіля без водія, яка є ідеальним рішенням для пересування по місту з максимальним комфортом. Підвищений кліренс Мерседес GL550 сприяє більшій прохідності автомобіля, а продумана ергономіка салону створює найбільш комфортні умови не тільки для пасажирів, а й для самого водія.

Джип Mercedes GL550 розрахований на одночасне перевезення 5-7 пасажирів та є одним з найкращих варіантів оренди для великих сімей. Чому саме ? Тому що автомобілі місткістю від 7 пасажирських місць відносяться до класу ВІП позашляховиків, а це вже зовсім інша категорія транспортних засобів.

До речи, в парку наших авто можна найти і безліч мікроавтобусів, серед яких найбільший попит має Mercedes Sprinter та Мерседес Віано Лонг.

Залежно від габаритів, мінівени Mercedes Viano можна розділити на:

1. Компактвени (економні авто з мінімальною кількістю пасажирських сидінь та економним розходом палива);

2. Мультивени (універсальні автомобілі, призначені як для пассажирських, так і для вантажних перевезень).

Спеціалісти компанії VIP CAR допоможуть підібрати найоптимальніший варіант, залежно від потреб замовника, та оформлять усі необхідні документи на протязі 10-15 хвилин!