Умови видачі автомобіля в прокат

tvnv94uj

Страхування при прокаті авто

 У вартість прокату авто вже включена вартість страховок: ОСАГО, КАСКО. Крім того, є можливість розширення ОСАЦВ і отримати страховку пасажирів.

У разі необхідності вписання в договір оренди транспортного засобу ще одного водія додатково – послуга платна і коштує 10% від ціни прокату за кожну добу.

Варто пам’ятати і знати, що будь-який страховий поліс дійсний тільки в тому випадку, якщо є довідки з ПОЛІЦІЇ, протоколи та постанови про те, що було правопорушення.

 

pymn1tae

Способи оплати за прокат автомобіля

За допомогою банківських карток:

  • Maestro
  • Visa
  • MasterCard

Також сплатити Ви можете і готівкою, перебуваючи в нашому офісі або здійснити оплату прямо на нашому сайті, а можете провести безготівковий платіж, дізнавшись наші реквізити.

Оплату необхідно здійснити наперед у повному розмірі. У разі повернення автомобіля раніше, ніж закінчиться термін оренди, ми проводимо перерахунок і повертаємо різницю.

Якщо Ви здійснюєте оплату на автопрокат через наш сайт, про те, що кошти надійшли і автомобіль заброньовано, Вам прийде сповіщення на Вашу електронну пошту , або СМС.

У разі, якщо Ви оформили авто в оренду з додатковими знижками від вартості оренди за добу, а повернули ТЗ достроково, ми  проводимо розрахунок по сумі фактичної вартості автопрокату.

 

3

Отримання і повернення авто із прокату

В оренду Ви берете авто чисте, в якому повний бак палива, а гума – у відповідності до сезону.

Повертається автомобіль в такому ж стані, в тому числі і з повним баком палива. У разі, якщо його буде менше, ніж було, необхідно буде сплачувати різницю у відповідності з ціною, встановленою нашим автопрокатом.

Якщо Ви сплатили за оренду автомобіля через наш сайт, видається авто після того, як підтверджується надходження коштів на банківський рахунок нашої компанії.

 У разі затримки терміну здачі орендованого авто більше, ніж на пів години, оплачується за тарифом наступної доби.

 

4

Додаткові послуги на оренду автомобілів

Крім всього, при необхідності, Ви можете замовити додаткові опції, відповідно, за додаткову оплату:

  • GPS – навігатор;
  • Дитяче автокрісло;
  • Зарядний пристрій для мобільного;
  • Перевищення пробігу авто;
  • Light заставу : для постійних і надійних клієнтів він становить 30 % від стандартного розміру застави;
  • Карта Києва та області;
  • Розширити ОСАЦВ;

 

5

Правопорушення і штрафи при прокаті

Якщо виникли які-небудь порушення і були виписані штрафи, несете відповідальність за них Ви. Крім того, адміністрацією нашої компанії в такому випадку можливе стягнення суми штрафу та додатково адмін. витрати.

 

6

Територія поїздок на орендованому авто

Київ і Київська область і вся Україна.

Пробіг у добу не повинен перевищувати 250км (двохсот п’ятдесяти кілометрів). В разі його перевищення – потрібно буде внести додаткову оплату.

7

Застава при оренді авто

Це означає, що на Вашому банківському картковому рахунку блокується певна грошова сума в момент документального оформлення прокату авто.

Також є можливість внесення застави на прокат автомобіля готівкою, яка повертається Вам після повернення автомобіля.

Дана опція – обов’язкова в будь-якій компанії, що надає послуги з автопрокату по всьому світі!