Прокат вантажних авто вигідно і швидко

У сучасному світі практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з необхідністю перевезення вантажів з місця на місце. При цьому багато хто шукає автомобіль вантажного типу в оренду, для того, щоб перевезти вантаж на вигідних для себе умовах.

gruzove

Організувати прокат автомобілів будь-якої вантажопідйомності для перевезення по місту Києву і всій території України будівельних матеріалів, меблів, оргтехніки, фруктів, овочів, продуктів харчування, побутової техніки може перевірена і надійна компанія VIP CAR.

 

Чому прокат вантажних автомобілів вигідний саме в нашій компанії

Вантажні авто з автомобільного парку нашої компанії постійно проходять технічний огляд, вони застраховані і абсолютно безпечні. Вибрати автомобіль для перевезення вантажів можливо з обширного каталогу на офіційному сайті компанії.

Для того, щоб замовити послуги автопрокату, можна навіть не виходити з офісу або будинку, варто тільки набрати телефони гарячої лінії або заповнити спеціальну форму на сайті. Менеджери компанії зв’яжуться з потенційним клієнтом, дадуть відповідь на всі питання і приймуть замовлення на оренду автомобілів.

Вантажні перевезення, які надаються нашою компанією, вигідні, тому що є:

Прокат вантажного авто в компанії VIP CAR зручний, вигідний і максимально безпечний. Справа в тому, що для багатьох фізичних і юридичних осіб дана послуга необхідна всього лише один раз, наприклад, для перевезення речей на дачу або будівельних матеріалів з магазину додому. Звичайно ж, для одноразових перевезень купувати особистий вантажний автомобіль не буде доцільним.

Як правильно вибрати вантажне авто для перевезень

У тому випадку, якщо знадобиться взяти машину на прокат, варто зателефонувати на гарячу лінію в компанію VIP CAR. При цьому менеджери настільки доброзичливі і досвідчені, що можуть допомогти підібрати вантажний автомобіль для конкретної мети.

Оренда вантажного авто в нашій компанії можлива цілодобово, тому дзвонити можна в будь-який час доби. При цьому можна підібрати авто за такими параметрами, як:

Менеджери київської компанії VIP CAR радять підбирати машину на прокат відповідно до цілей і особливостей вантажу. Вантажоперевезення великих обсягів будівельних матеріалів, наприклад, повинне відбуватися тільки на автомобілі з високими бортами і кузовом відкритого типу.

У тому випадку, якщо потрібно перевезти меблі або побутову техніку, то підійде тентовий автомобіль. При цьому фахівці можуть надати в оренду обладнання для навантаження великогабаритних вантажів.