Компанія з прокату автомобіля VIP CAR і стандарти якості роботи

Стандарти якості роботи автопрокату Перевірена роками і надійна компанія VIP CAR довгий час надає послуги з прокату автомобілів на території України. При цьому в своїх діях менеджери повинні керуватися стандартами якості міжнародного рівня.

Зателефонувавши за телефонами компанії + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27, потенційний клієнт легко і просто зможе підібрати технічно справний автомобіль з широкого модельного ряду. Про всі нюанси прокату автомобілів можна прочитати на офіційному сайті компанії https://vip-cars.com.ua.

Основні параметри надання послуг з прокату автомобіля

Наша компанія VIP CAR надає свободу вибору для кожного потенційного клієнта. До основних параметрів підбору автомобілів для кожної людини відносяться:

Кілька слів про технічний стан автомобілів, які надаються в оренду.

Співробітники нашої компанії можуть розповісти після дзвінка за телефонами + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27 про технічний стан кожного автомобіля в автомобільному парку. При цьому на офіційному сайті https://vip-cars.kiev.ua є вся інформація, яка стосується взятого в оренду автомобіля, умов і особливостей його прокату, а також, її вартості та послуг додаткового характеру.

Фахівцями компанії проводиться постійна діагностика та технічне обслуговування автомобілів будь-яких класів. Кожний транспортний засіб ретельно готується до зустрічі з клієнтом, воно миється на мийці, салон ретельно чиститься, перевіряється рівень гальмівної рідини і масла, перевіряються комплектуючі авто.

Кожне авто нашого автомобільного парку постійно і своєчасно проходить технічний огляд, знаходиться на гарантії. При будь-якiй поломцi на місце події вчасно приїжджає автомобіль технічної допомоги, фахівці, які знаходяться в ньому, зможуть швидко і надійно полагодити транспортний засіб. У тому випадку, якщо це не вийде, то він буде замінений на інший аналогічний транспортний засіб.

Цілодобово можливо буде отримати технічну, юридичну та інформаційну підтримку. Фахівці компанії постійно навчаються в американських компаніях з прокату автомобілів.

Культура обслуговування клієнтів водіями і менеджерами

Кожен водій і менеджер, що працює в нашій компанії, знає все про культуру обслуговування потенційних клієнтів. При цьому дотримуються такі прості правила, як: