Умови додаткового характеру, які стосуються оренди авто

Відомою і перевіреною компанією з прокату автомобілів VIP CAR здійснюються процедури з надання в оренду будь-якого з вподобаних авто, та будь-якого класу.

При цьому для того, щоб забронювати або здійснити замовлення надійного і технічно справного транспортного засобу, слід зателефонувати на цілодобову гарячу лінію компанії за телефонами + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27.

Якщо потенційний клієнт перебуває за межами України, то йому достатньо буде залишити заявку на офіційному сайті https://vip-cars.com.ua , а менеджер зв’яжеться з ним будь-яким зручним способом.

Вартість оренди автомобіля, додаткові послуги та умови максимально прозорі для кожної людини, а молоді і амбітні менеджери із задоволенням зможуть пояснити усі нюанси.

Додаткова інформація:

Якщо людина дуже зайнята або просто не хоче їхати на мийку, то вона повинна заплатити за послуги мийки автомобіля будь-якого класу не менше десяти доларів.

Людина понесе відповідальність тільки в межах застави або ж її частини, яка буде спрямована на ремонт конкретного автомобіля.

Умови по паливу:

Додатковi збори:

У тому випадку, якщо у потенційного клієнта є інша валюта, то відбувається переведення її в гривні згідно з курсом Національного банку України на конкретний день оплати.

Прокат автомобіля в аеропорту, на вокзалі, доставка автомобіля за адресою

Як можна замовити доставку автомобіля в аеропорт, на залізничний вокзал або за конкретною адресою.

За окрему плату можна здійснити процедуру прийому-передачі орендованого автомобіля на території аеропорту чи залізничного вокзалу.

Це досить сильно полегшить життя тим, хто прилітає або приїжджає занадто рано або пізно, коли громадський транспорт і таксі вже не пропонують свої послуги. Свіжовимита, технічно справна модель з водієм або без нього чекатиме потенційного клієнта до прильоту літака певного рейсу в дату прильоту.

Клієнтові доведеться тільки підписати акт приймання-передачі, а потім оплатити оренду і провести огляд автотранспортного засобу.

Як оформити послугу експрес, укладення документів

Зателефонувавши за телефонами + 38 (067) 376-90-32 або +38 (073) 169-94-27, можна уточнити у менеджерів компанії про те, як можна оформити всі документи в експрес-режимі на місці прийому авто, без приїзду в офіс компанії, витративши на це всього десять хвилин.

Додатковий водій на прокатний автомобіль

Оренда дитячого крісла

Мобільний телефон з місцевою сім картою

Безлімітний пробіг

Автомобіль для курців і некурящих клієнтів

Wі-Fi в автомобілі

 

Замовити автотранспортний засіб в надійнiй компанії з українським капіталом VIP CAR можливо в філіях, які розташовані по всій території України.