Выгода услуги прокат авто на длительный срок

mercedes-benz_gls-350__210458963fx

В Україні як і в більшості європейських держав, вирішити всі проблемні сторони, пов’язані з відсутністю особистої машини, можна буквально за пару годин.

За отриманням надійного, безпечного і стильного автомобіля потенційні клієнти в Україні звертаються в спеціальні прокатні пункти.

На території нашої країни прокат авто виглядає трохи по іншому від Європейських сервісів, але ця галузь поступово розвивається.

Чи можна взяти на прокат авто в довгострокове користування?

Взяти автомобіль в компанії VIP CAR на тривалий термін цілком реально, причому зробити це нескладно до того ж вигода досить істотна. За тарифом 30+ Ви отримуєте ціну в два рази нижче стандартної ціни прокату за 1-3 доби.

Так само не варто лякатися того, що за тривалий час автомобіль може зламатися, а Ви оплатили відразу за місяць вперед. У випадках раптової поломки машини , ми відразу ж дамо Вам аналогічний автомобіль або класом вище протягом 30-ти хвилин, після Вашого звернення.

Фахівці надійної компанії VIP CAR надають якісні та вигідні послуги прокату авто :

Варто розуміти, що у різних компаній з надання автомобіля в прокат авто, нехай навіть довгостроковий прокат , є власні основні і додаткові умови для цього процесу.

Однак більше половини таких умов вже давно зрозумілі нашим клієнтам, ми готові працювати з давно усталеним стандартам прокату авто.

Позитивні сторони прокату авто на довгий термін

Тривалим можна назвати прокат авто, в ході якого надання в користування автотранспортного засобу здійснюється на термін від місяця, тариф 30+.

При цьому ця послуга буде вигідніше клієнтові, ніж користування послугами прокату за тарифом 1-3 або 4-14, істотна вигода, порівняно з першим тарифом вона складе подвійну економію коштів порівняно з другим тарифом економія складе половину коштів.

До позитивних сторін прокату авто на довгий термін можна віднести:

Прокат авто на тривалий термін буде ідеальним варіантом для юридичної особи, щоб забезпечити престиж компанії.

Автотранспортний засіб буде готове до передачі його клієнту протягом півгодини з моменту підтвердження броні.

Всі автомобілі компанії VIP CAR технічно справні і презентабельні!